Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAna Sayfa*GaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Sekmeth [Gm_Darling] (146)
Yetkili Kişiler Okusun Vote_lcapYetkili Kişiler Okusun Voting_barYetkili Kişiler Okusun Vote_rcap 
mujdat7146 (74)
Yetkili Kişiler Okusun Vote_lcapYetkili Kişiler Okusun Voting_barYetkili Kişiler Okusun Vote_rcap 
Cansu (59)
ThRHkN (31)
7raves7i_ (27)
Orc_Gm (24)
ReaLHeLL (24)
StifLer (21)
Admin (14)
BerkoGame (13)
Anket
En İyi GM Hangisi ??
Admin_ALLY
Yetkili Kişiler Okusun Vote_lcap13%Yetkili Kişiler Okusun Vote_rcap
 13% [ 1 ]
RealHell
Yetkili Kişiler Okusun Vote_lcap50%Yetkili Kişiler Okusun Vote_rcap
 50% [ 4 ]
GM_Darling
Yetkili Kişiler Okusun Vote_lcap25%Yetkili Kişiler Okusun Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Orc_GM
Yetkili Kişiler Okusun Vote_lcap13%Yetkili Kişiler Okusun Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 13 kişi C.tesi Ağus. 16, 2008 5:46 pm tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Yetkili Kişiler Okusun

4 posters
YazarMesaj
ReaLHeLL
Administrator
Administrator
ReaLHeLL

Lakap : ReaLHeLL

Yetkili Kişiler Okusun Empty
MesajKonu: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:41 pm

Forumun Temasıyla Bu Günlerde Çok Oynuyorsunuz BU Huyunuzdan vazgeçin her gün her saat forumun temasına ayar çekiyorum yeter artık kafanız basmıyor galiba temayı değiştirmeyin sadece imagesler değişiyor bu tema el yapımı sadece imagesleri gidiyor ve her seferinde ben yüklüyorum yani kafanızda sorun yoksa ellemeyin şu temayı oynamayan küçük çocuk gibi eğer ayar çekicekseniz girin panele afiş as deyin tema renkleri diyin buyrun # li kodlarla yazıcaksınız çok kolay sanıyorsanız son uyarım
ReaLHeLL
Administrator
Administrator
ReaLHeLL

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:43 pm

işine gelen ayarlar artık laf geçiremeyecek kadar yorgunum 5.sefer her seferde renk kodu yazmaktan rüyamda renkleri resim linkleri görüyorum
StifLer
Administrator
Administrator
StifLer

Lakap : Dwight StifLeR

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 2:32 am

baştan söliym ben ellemiourm bile xS
Sekmeth [Gm_Darling]
Administrator
Administrator
Sekmeth [Gm_Darling]

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:32 am

Benimde karıştığım yok :S scratch
Admin
Administrator
Administrator
Admin

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 7:41 pm

bunu ben yapmadım ama bu yazdıkların benimde agırıma gitti kimsin sen ki benim arkadaşlarıma cocuk diyorsun oynamıssa oynamıs düzeltilir birdaha 2 kere düşün yazarken bunlarıda yazarken kendin gibi düşün cocuk gibi degil
Admin
Administrator
Administrator
Admin

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 7:43 pm

bu arada #co kodlar k kolay ezberimde vede zor bişeymiş gibi yazmısın
ReaLHeLL
Administrator
Administrator
ReaLHeLL

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 11:46 am

Ben sadece söylüyorum ko teması yapıcaksınız diye batırmayın
Sekmeth [Gm_Darling]
Administrator
Administrator
Sekmeth [Gm_Darling]

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 2:18 am

ReaLHeLL demiş ki:
Ben sadece söylüyorum ko teması yapıcaksınız diye batırmayın

Kendini bi bok zannedp böLe yapamazsn tmm mı !! eer derdn varsa adam qbi söLersn
ReaLHeLL
Administrator
Administrator
ReaLHeLL

MesajKonu: Geri: Yetkili Kişiler Okusun   Yetkili Kişiler Okusun Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 6:21 am

forum içinde argo konuşm bu sadece uyarı mesajı gibi birşey öle algıla emir veriyor patron kral gibi emir veriyor gibi algılama Wink Forumun Teması Ordan seçilince yapılmıyor ben kendm elimle yaptım bu temayı bi yerini beğenmediysen söle değiştirebilirim

Yetkili Kişiler Okusun
1 sayfadaki 1 sayfası