Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAna Sayfa*GaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Sekmeth [Gm_Darling] (146)
Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_lcapKahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Voting_barKahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_rcap 
mujdat7146 (74)
Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_lcapKahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Voting_barKahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_rcap 
Cansu (59)
ThRHkN (31)
7raves7i_ (27)
Orc_Gm (24)
ReaLHeLL (24)
StifLer (21)
Admin (14)
BerkoGame (13)
Anket
En İyi GM Hangisi ??
Admin_ALLY
Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_lcap13%Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_rcap
 13% [ 1 ]
RealHell
Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_lcap50%Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_rcap
 50% [ 4 ]
GM_Darling
Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_lcap25%Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Orc_GM
Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_lcap13%Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 13 kişi C.tesi Ağus. 16, 2008 5:46 pm tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kahraman EL MORADLAR :D

+4
ThRHkN
StifLer
MillionDollarBabe
Cansu
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
7raves7i_
Level 3
Level 3
7raves7i_

Lakap : Dadaş. ///

Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:07 pm

Town basamıyoruzmu lol!

Kaç kere girdik oraya dun sayamadım. Sleep
ThRHkN
Level 3
Level 3
ThRHkN

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:35 pm

HeLLGuaRDiaN demiş ki:
ya neresi kahraman allah aşkına adamların towna girip adam aldık hala konuşuolar ya pff :S
o bodyguarda diyeceğim hiçbişey yok zaten
wsde kızarınca direk bizim towna giriyo 50 np vermemek için kuleye yatıyo
kahraman olduğunuz burdan bile belli Laughing

Banada verin üç priest ver , üçündede complete heal var bende girip alayım town unda seni
Cansu
Level 4
Level 4
Cansu

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:39 pm

Konu gereğinin dışına çıktı KİLİT.
BodyGuard
Administrator
Administrator

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:28 pm

normalde defans 2300 attack 4880 hp 11808 üzerimde parazit var hp 7k torment var defans 1200 atack kırıcı var attağım 2550 k sen bu warrırodan ne bekliyosun içeri girip kulelere yattıysam mecburdum ona bakılırsa elimdeki itemim yanıyodu travestinin 5 kere masterını yaktım kactı bazen yarı canda kacıyodu HATTA rapsodyy beni görünce town cekiyodu bunlar hiç göz önünde bulundurursanız kahraman oluyoruz... aynı sekilde elanur da öle yaptı sonradan kesince hava attı kestim die normalde masterı yanınca kacan orda elanurdu !!!... beterrr die bi asas saydım 8 defa kactı hemde kalkantakmıstı kalkanla kapısıyodu hamachi de ağ mesajı attım yanıt veren kimse olmadı murat abiye sorabilirsiniz.

En son BodyGuard tarafından Cuma Ağus. 22, 2008 3:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
7raves7i_
Level 3
Level 3
7raves7i_

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:37 pm

La dun WS de yardım seni. Daha ne. LoL.
7raves7i_
Level 3
Level 3
7raves7i_

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 3:52 pm

Haaaaaa.

La Tahir O priest Snmisin ThRHkN.

La olm bırak BP kullanmaktan bi habersin.

Ya cok gldüm. Ben seni farklı biri sanırıorum. pig

Ya Dun Heal yaptırmadım . Daha neden bahsediosun allahını seversen.

6 Kere kestim. Heal'ini R ile kesiorum ynmdan kaçmıosun.

Ve sonra benle VS istiosun.

Cok guldum. Attack kırıcı atıosun. Sana 400 wurduugm halde masterını yakıorum.

Yihahahaha. afro afro afro
Sekmeth [Gm_Darling]
Administrator
Administrator
Sekmeth [Gm_Darling]

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:34 pm

7raves7i_ demiş ki:
Haaaaaa.

La Tahir O priest Snmisin ThRHkN.

La olm bırak BP kullanmaktan bi habersin.

Ya cok gldüm. Ben seni farklı biri sanırıorum. pig

Ya Dun Heal yaptırmadım . Daha neden bahsediosun allahını seversen.

6 Kere kestim. Heal'ini R ile kesiorum ynmdan kaçmıosun.

Ve sonra benle VS istiosun.

Cok guldum. Attack kırıcı atıosun. Sana 400 wurduugm halde masterını yakıorum.

Yihahahaha. afro afro afro

Arkadaşlar artq tartşmayalm .. Ltfn
7raves7i_
Level 3
Level 3
7raves7i_

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 1:19 am

Sori.

Excuse Me.
ThRHkN
Level 3
Level 3
ThRHkN

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:04 am

7raves7i ben zaten bp kullanamıyorumki,ayrıca kaç kez town çektirdim sana bu halde.Ben en iyi archer kullanırım.Onunda skilleri fix değil.Ayrıca sen bana heal attırmadın değil ben gerçek bi vs olsun diye pot basmadım.Kaç kere de cs takarak kaçan sen değilmiydin senle vs yaparken bi kez cs takıp kaçmadım.

Tamam darling bu sondu
Wink
7raves7i_
Level 3
Level 3
7raves7i_

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 12:34 pm

1 kere TOWN cektim allahtaN kork ya.

Oda parazit Malice Slow Subside attıgın zaman kactım.

Burak AFK idi cure alıcaktım.

Baskada bi yerde kaçmadım.

Ztn ondan başkada VS yapmadık.
HeLLGuaRDiaN
Civciv
Civciv

MesajKonu: Geri: Kahraman EL MORADLAR :D   Kahraman EL MORADLAR :D - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 2:17 pm

BodyGuard demiş ki:
normalde defans 2300 attack 4880 hp 11808 üzerimde parazit var hp 7k torment var defans 1200 atack kırıcı var attağım 2550 k sen bu warrırodan ne bekliyosun içeri girip kulelere yattıysam mecburdum ona bakılırsa elimdeki itemim yanıyodu travestinin 5 kere masterını yaktım kactı bazen yarı canda kacıyodu HATTA rapsodyy beni görünce town cekiyodu bunlar hiç göz önünde bulundurursanız kahraman oluyoruz... aynı sekilde elanur da öle yaptı sonradan kesince hava attı kestim die normalde masterı yanınca kacan orda elanurdu !!!... beterrr die bi asas saydım 8 defa kactı hemde kalkantakmıstı kalkanla kapısıyodu hamachi de ağ mesajı attım yanıt veren kimse olmadı murat abiye sorabilirsiniz.

benim sana bahsettiğim de yanımda kimse ama kimse yoktu
ob yanında kapışıoduk
damageler de normaldi öle parazit falan yoktu
yüzde attım 1100 damage attım
sen de ds takıp kahramanca towera yattın
bu ne peki
rapsodyy nin town attığını görmüşsün...
senin yaptıkların neydi peki
bowlda hatırlatırım sana!1 spike 1 thrust ardından blinding yiyince town atan bendim dimi Rolling Eyes

Kahraman EL MORADLAR :D
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2